سوالات / راهنما

راهنمای برداشت از حساب کاربری

راهنمای برداشت از حساب کاربری و قوانین مربوطه : 

برای برداشت از حساب کاربری ٫ میبایست کاربر وارد حساب کاربری خود شده و با توجه به گروه بندی ذیل از موجودی قابل برداشت خود درخواست جایزه نماید

درخواست جایزه از طریق واریز به حساب ریالی بانکی کاربر و یا از طریق ارزهای الکترونیکی و دیجیتال ( پرفکت مانی  - ووچر -  تتر یا ترون ) قابل انجام میباشد.

برداشت از طریق کارت و حساب بانکی : برای این منظور کافیست مبلغ درخواستی به تومان ٫ نام بانک ٫ شمار حساب ٫ شماره شبا را در فیلدهای مربوطه وارد و درخواست برداشت نمایید که پس از تایید امور مالی بین نیم ساعت نهایتا تا 48 ساعت بعد به حساب بانکی شما واریز خواهد شد. به این نکته توجه نمایید که در برخی مواقع واریزی ها بصورت پایا انجام میگردد و با کمی تاخیر در حساب بانکی مینشیند و تعطیلات رسمی و جمعه ها منجر به تاخیر در انتقال پول توسط بانک مرکزی میگردد.

برداشت از طریق  طریق ارزهای الکترونیکی و دیجیتال : در حال حاضر برداشت از طریق حساب پرفکت مانی -ووچر - تتر - ترون  فعال بوده و کاربر میتواند پس از ساخت یک حساب پرفکت مانی و یا تتر برای خود ٫ اطلاعات مانند نام و شماره کیف پول خود را وارد کنید که بلافاصله در زمانی کوتاهتر نسبت به برداشت ریالی به حساب  کاربر واریز  دلاری خواهد شد . به این نکته توجه داشته باشید که نرخ دلار پرفکت مانی به تبعیت از نرخ دلار آزاد در نوسان بوده و البته همیشه درصدی بالاتر و به سود کاربر واریز میگردد تا جبران کارمزدهای صرافی های داخل ایران و تشویق کاربران شود .

نکته اول :

در راستای استقبال روزافزون شما عزیزان از انجام شارژ‌ و برداشت با حساب پرفکت مانی در سایت بت مجیک  ، راهنمای جامعی در مورد ساخت حساب پرفکت مانی و وریفای کردن ، ساخت ووچر ، شارژ حساب ، اپلیکیشن  و سوالات متداول مربوطه تهیه نموده ایم که با مراجعه به راهنمای مربوطه در سایت میتوانید به اطلاعات مفیدی دست بیابید. چنانچه پس از مطالعه سوالی برایتان پیش آمد با ارایه مجدد تیکت با ما ( پشتیبانی ) در میان بگذارید.

نکته دوم :

مجموعه بت مجیک به تمام کاربرانی که با استفاده از حساب پرفکت مانی در سایت فعالییت میکنند بونوس های متفاوتی ارایه و مزایای زیادی ارایه خواهد نمود. یادآوری میکنیم نرخ دلار پرفکت مانی همواره بالاتر از نرخ دلار آزاد محاسبه و پرداخت جایزه درصدی بالاتر صورت میگیرد تا جبران کارمزدهای صرافی های آنلاین صورت پذیرد . برای دریافت نرخ لحظه ای پرفکت مانی میتوانید به واحد پشتیبانی پیام ارسال نمایید. ( آدرس سایت پرفکت مانی : https://perfectmoney.com - جهت ورود از ایران از فیلتر شکن استفاده نمایید ⚠️)

نکته سوم :

کاربران میتوانند با دادن تیکت به پشتیبانی ٫ لیست صرافی های پیشنهادی بت مجیک در زمینه شارژ حساب پرفکت مانی و خرید و فروش ووچر را دریافت نمایند.

نکته چهارم :

تمامی اطلاعات حساب پرفکت مانی کاربر باید در زمان برداشت با اطلاعات نام حساب کاربری یکی باشد و طبق قوانین سایت بایستی حساب پرفکت ارایه شده برای برداشت همچون حساب ریالی مربوط به شخص صاحب حساب کاربری باشد در غیر اینصورت درخواست جایزه لغو میگردد.

نکته پنجم :

حداقل برداشت جایزه مبلغ 200/000 تومان بصورت روزانه میباشد و هر کاربر در هر روز فقط یکبار حق برداشت جایزه را دارد و نمیتواند چندین مرحله درخواست برداشت پول در طی یک روز داشته باشد.

 

میزان برداشت جایزه توسط کاربران طبق گروه بندی زیر امکان پذیر میباشد :

نکته مهم : گروه بندی های ذیل با توجه به میزان واریزی کاربران از روز ثبت نام تا امروز انجام شده است و لازم به ذکر است که میانگین واریزی های سه ماهه اخیر کاربر در گروه بندی کاربران تاثیر مستقیم دارد و ممکن است باعث جابجایی کاربر به گروه  بالاتر و یا پایین تر گردد که پس از بررسی حساب کاربری ایشان و با تصمیم مدیریت انجام میگردد.

 

گروه اول - کاربرانی که واریزی آنها تا 5,000,000 تومان میباشد میتوانند در صورت داشتن شرایط برداشت جایزه  روزانه مبلغ یک میلیون تومان درخواست کنند.

گروه دوم - کاربرانی که واریزی آنها بین 5,000,001 تومان  تا 20,000,000 تومان میباشد میتوانند در صورت داشتن شرایط برداشت جایزه  روزانه مبلغ 1/5 میلیون تومان درخواست کنند.

گروه سوم - کاربرانی که واریزی آنها بین 20,000,001 تومان تا 50,000,000 تومان میباشد میتوانند در صورت داشتن شرایط برداشت جایزه  روزانه مبلغ  2 میلیون تومان درخواست کنند.

گروه چهارم - کاربرانی که واریزی آنها بین 50,000,001 تومان  تا 100,000,000 تومان میباشد میتوانند در صورت داشتن شرایط برداشت جایزه  روزانه مبلغ  3 میلیون تومان درخواست کنند.

گروه پنجم - کاربرانی که واریزی آنها از 100,000,001 تومان تا 200,000,000 میباشد میتوانند در صورت داشتن شرایط برداشت جایزه  روزانه مبلغ 4 میلیون تومان درخواست کنند.

گروه ششم (VIP) - کاربرانی که واریزی آنها از 200,000,001 تومان تا 400,000,000 میباشد میتوانند در صورت داشتن شرایط برداشت جایزه  روزانه مبلغ 5 میلیون تومان درخواست کنند.برای قرار گیری در این گروه ٫ کاربر باید احراز هویت کامل و تکمیل پروفایل کرده باشد.

گروه (DIAMOND _ VIP)  - کاربرانی که واریزی آنها از 400,000,001 تومان تا 600,000,000 میباشد میتوانند در صورت داشتن شرایط برداشت جایزه  روزانه مبلغ  6  میلیون تومان درخواست کنند..برای قرار گیری در این گروه ٫ کاربر باید احراز هویت کامل و تکمیل پروفایل کرده باشد.

گروه (SILVER _ VIP)  - کاربرانی که واریزی آنها از 600,000,001 تومان تا 1,000,000,000 میباشد میتوانند در صورت داشتن شرایط برداشت جایزه  روزانه مبلغ  7 میلیون تومان درخواست کنند..برای قرار گیری در این گروه ٫ کاربر باید احراز هویت کامل و تکمیل پروفایل کرده باشد.

گروه (GOLD & STAR_ VIP) - کاربرانی که واریزی آنها از 1,000,000,001 تومان تا 2,000,000,000 میباشد میتوانند در صورت داشتن شرایط برداشت جایزه  روزانه مبلغ  ده میلیون تومان و بالاتر درخواست کنند. .برای قرار گیری در این دو گروه ٫ کاربر باید احراز هویت کامل و تکمیل پروفایل کرده باشد( این گروه ها دارای لول بندی جداگانه بوده و از امکان برداشت بالاتر نیز برخوردار میباشند )

کابر گرامی سقف مجاز برد در بخش پیش بینی ورزشی پیش از بازی و یا زنده برای رشته های مختلف ورزشی از قرار زیر میباشد : 
 - برای پیش بینی ورزشی فوتبال در انتخاب شرط تکی ، سقف برد (میزان واریز سود شرط ) به ازای هر بازی و شرط مبلغ 25 میلیون تومان میباشد. 
 - برای پیش بینی ورزش های غیر فوتبالی در انتخاب شرط تکی ، سقف برد ( میزان واریز سود شرط ) به ازای هر بازی و شرط مبلغ 15 میلیون تومان میباشد.
و سقف برد ( میزان واریز سود شرط ) برای شرط میکس ( زنجیره ای ) در کلیه ورزشها مبلغ سی میلیون میباشد.
این میزان سقف برد برای کاربران گروه های VIP طی درخواست کاربر به پشتیبانی و پس از بررسی در صورت امکان قابل تغییر نیز خواهد بود .

 

کابر گرامی سقف مجاز برد در بازی های کازینویی به ازای هر دست از بازی مبلغ 10 میلیون تومان میباشد .


X
انتخاب میز حداقل / حداکثر
X
لطفا برای خود **نام مستعار پوکر** ثبت کنید.