سوالات / راهنما

راهنمای برداشت از حساب کاربری

این بخش از مهم ترین بخش هایی است که هر کاربر  از مجموعه بت مجیک میبایست با دقت راهنما و قوانین سایت رو مطالعه کند و بر آن مسلط گردد.

قوانین برداشت جایزه :

حداقل برداشت جایزه مبلغ 100/000 تومان بصورت روزانه میباشد و هر کاربر در هر روز فقط یکبار حق برداشت جایزه را دارد و نمیتواند چندین مرحله درخواست برداشت پول در طی یک روز داشته باشد.

برداشت جایزه توسط کاربران طبق گروه بندی زیر امکان پذیر میباشد :

گروه اول - کاربرانی که واریزی آنها بین 50.000 تومان  تا 7.000.000 تومان میباشد میتوانند در صورت داشتن شرایط برداشت جایزه  روزانه مبلغ  سه میلیون تومان درخواست کنند.

گروه دوم - کاربرانی که واریزی آنها بین 7.000.001 تومان تا 15.000.000 تومان میباشد میتوانند در صورت داشتن شرایط برداشت جایزه  روزانه مبلغ  پنج میلیون تومان درخواست کنند.

گروه سوم - کاربرانی که واریزی آنها بین 15.000.001 تومان  تا 50.000.000 تومان میباشد میتوانند در صورت داشتن شرایط برداشت جایزه  روزانه مبلغ  هفت میلیون تومان درخواست کنند.

گروه چهارم - کاربرانی که واریزی آنها از 50.000.001 تومان به بالا میباشد میتوانند در صورت داشتن شرایط برداشت جایزه  روزانه مبلغ  ده میلیون تومان درخواست کنند.( سقف برداشتی این گروه بر اساس تصمیم مدیریت متغیر و قابل افزایش خواهد بود )

کاربر میبایست با توجه به سقف برداشتی روزانه درخواست جایزه خود را بدهد. ( بت مجیک ، سقف برداشت خود را بر اساس محدودیت های عملیات بین بانکی معین نموده است.)

اطلاعات حساب بانکی کاربر باید با مشخصات ثبت شده در حساب کاربری در سایت بت مجیک یکی باشد.

واریز جایزه به حساب بانکی کاربر بدلیل تاخیر در عملیات بانکی حداکثر تا 24 ساعت ممکن است به طول بیانجامد و زمان نشستن جایزه به حساب بانکی کاربر بستگی به زمان اتمام عملیات انتقال وجه در سیستم بانکی دارد.

نکته اول : کاربر حق برداشت جایزه بدون فعالیت در سایت را نداشته و بایستی بین هر درخواست جایزه ، اقدام به بازی و یا شرطبندی کرده باشد .

نکته دوم : در بازیهای کازینویی ، در هر تراکنش منجر به برد کاربر ( هر دست بازی ) ، جایزه آن از دست بازی تا سقف 35 میلیون تومان قابل پرداخت میباشد.بطور مثال اگر کاربر در تراکنشی در بازی بالای 35 میلیون تومان سود نماید ، طبق قانون سایت فقط 35ملیون سود کاربر در آن دست را میتواند درخواست جایزه نماید و بقیه سود قابل برداشت نیست

« احراز هویت »

یکی از موضوعاتی که ممکن است برای کاربران سوال پیش آید احراز هویت است. در این قسمت ما میخواهیم به شما توضیح دهیم که احراز هویت چیست و چرا موضوع مهمی می باشد. احراز هویت بمنظور امنیت درخواست و تراکنش های مالی در حساب کاربری شما صورت می‌گیرد . در طی این فرآیند ، کاربر با ارسال مدرک خواسته شده ی ذیل نسبت به تایید هویت کاربری خود میپردازد . بنابراین زمانی که کاربر بخواهد درخواست جایزه و برداشت آن را بنماید ابتدا باید احراز هویت کند و پس از آن در صورت تایید واحد امور مالی ، تراکنش درخواستی شما ثبت و اقدام میگردد.

نکته : در صورتی که نام درج شده روی کارت بانکی شما با نام حساب کاربری شما یکی باشد و تنها با یک کارت حسابتان را شارژ و با همان کارت برداشت میکنید نیازی به احراز هویت ندارید.

چگونه در سایت احراز هویت کنیم ؟

برای احراز هویت تنها کافی است کارت شناسایی ( کارت ملی یا شناسنامه هوشمند) و کارت بانکی که با آن حساب خود را شارژ کردید را در کنار صورت خود قرار داده و عکس سلفی بگیرید. نکته مهم اینکه عکس کاملا واضح و تمامی اطلاعات قابل تشخیص باشد. پس از تهیه تصویر سلفی خواسته شده برای تکمیل این پروسه ابتدا به حساب کاربری خود وارد شده و در فیلد سمت راست روی آیکون احراز هویت کلیک نمایید ، سپس عکس احراز و عکس کارت بانکی خود را در محل مربوطه پیوست و ارسال نمایید.از قسمت پایین احراز هویت میتوانید نتیجه احراز را دنبال نمایید.

از ارسال تصاویر غیر از کارت بانکی و کارت ملی خودداری نموده و فرمت تصاویر ارسالی بصورت ( png , jpeg , jpg ) باشد.

نمونه احراز هویت

برای تغییر فرمت عکس خود میتوانید از برنامه paint که در محیط ویندوز وجود دارد استفاده کنید سپس عکس مورد نظر را انتخاب و روی آن کلیک راست و گزینه  open with و سپس paint را بزنید. در قسمت بالایی نرم افزار به زبانه File رفته و وارد قسمت Save As شوید. پس از بردن نشانگر ماوس بر روی این گزینه، در سمت چپ چندین فرمت مختلف تصویر نمایان می‌شود که با کلیک بر روی هرکدام می‌توانید تصویرتان را با آن فرمت دلخواه ذخیره کنید. در اینجا می توانید تصویر را به گزینه های مختلفی مانند GPEG ، PNG، BMP، GIF و … تبدیل کنید.


نکته امنیتی مهم :

کاربر گرامی ، پیشنهاد بت مجیک به شما این می باشد که برای امنیت بیشتر اطلاعات بانکی خود ، در تمامی سایت های اینترنتی از قرار دادن کد CVV2 و تاریخ انقضاء جداً خودداری نمایید. مانند تصویر زیر میتوانید روی آن را بپوشانید.

 

 

مراحل برداشت جایزه :

همگام ثبت درخواست جایزه توسط کاربر مراحل زیر بایستی با دقت انجام شود :

کاربر در بخش مربوطه به نام ، باید نام کامل خود را با دقت وارد نمایند.

کاربر در بخش نام بانک ، باید نام بانکی که حساب بانکی کاربر در آن می‌باشد ، در صفحه ی برداشت جایزه وارد نماید.

در بخش شماره ی شبا ، کاربران باید با دقت کامل شماره بیست ‌چهار رقمی شبای حساب بانکی خود را که باید جایزه به آن واریز گردد وارد نماید.


X
انتخاب میز حداقل / حداکثر
X
لطفا برای خود **نام مستعار پوکر** ثبت کنید.